Україна відкрила чотири пункти пропуску на кордоні з ЄС: опубліковано список

Источник:  sprotyv.info  /  10:00, 30 Июня 2020

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ

Державна прикордонна служба України 29 червня відкрила чотири пункти пропуску на кордоні з Угорщиною. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

29 червня з 1-ї години ночі відновили роботу пункти пропуску «Вилок – Тисабеч», «Лужанка – Берегшурань», «Косино – Барабаш» та «Дзвінкове – Лонья», — йдеться у повідомленні.

На 8 годину ранку, у них перетнули кордон 625 осіб: 185 – на в’їзд в Україну та 440 – на виїзд з України. У ДПСУ нагадують, що громадян України, які в’їжджають у 30-кілометрову зону і планують поїздку в Угорщину на короткий термін, не відправляють на карантин. Від них не потребують додаткових підтверджуючих документів для в’їзду, проте вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин.

В’їзд на територію Угорщини з метою транзитного проїзду дозволяється цілодобово за наявності в особи документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. До того ж, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, раніше у Мінінтеграції попередили про блокування бойовиками проїзду через пункти пропуску.

Наверх