UAnimals запускає онлайн-марш, щоб врятувати тварин: як працює це рішення?

Джерело:  rubryka.com  /  12:44, 5 Жовтня 2022

Онлайн-марш має на меті привернути увагу суспільства до екоциду, який в Україні чинять російські окупанти, а також зібрати гроші на порятунок тварин

Віртуальний марш триватиме з 4 по 10 жовтня.

Про це пише The Village.

У чому проблема?

Із початку повномасштабного вторгнення три зоопарки та 20 притулків зазнали обстрілів російської армії. Понад мільйон диких, домашніх і сільськогосподарських тварин загинуло від бойових дій

Яке рішення?

Зоозахисна організація UAnimals запустила онлайн-марш до Всесвітнього дня захисту тварин, щоб зібрати гроші для допомоги притулкам.

Усі отримані кошти підуть на закупівлю кормів, ветпрепаратів, оплату лікування й евакуацію тварин із зон бойових дій, а також на ремонт постраждалих притулків і реабілітаційних центрів.

Як це працює?

Щоб взяти участь, потрібно авторизуватися на платформі UAnimals, обрати свій населений пункт і зробити донат. Після цього фото учасника з'явиться на інтерактивній мапі.

Онлайн-марш має на меті привернути увагу суспільства до екоциду, який в Україні чинять російські окупанти, а також зібрати гроші на порятунок тварин.

Цьогоріч UAnimals проведе Марш порятунку тварин 8 жовтня у Варшаві. В Україні акцію не проводитимуть з міркувань безпеки.

Довідка: UAnimals – зоозахисний рух, який щорічно проводить марші за права тварин в українських містах. Від початку повномасштабного вторгнення UAnimals допомагає вивозити тварин із прифронтових зон, закуповує корм для постраждалих від війни регіонів, а також допомагає пораненим тваринам.

Вгору