У Торецьку обладнано сенсорну кімнату для дітей та дорослих. Фото

Источник:  vchasnoua.com  /  12:18, 13 Мая 2021

У Торецьку на Донеччині при психоневрологічному диспансерному відділенні № 3 обладнано сенсорну кімнату для дітей з аутизмом або тих, хто пережив посттравматичний стрес

Також у кімнаті можуть займатися дорослі з різними невротичними розладами, такими як преддепресивний стан, порушення сну, тривожність, панічні атаки, повідомив «Вчасно» глава Гуманітарної місії «Проліска» Євгеній Каплін.

За його словами, заняття з психологом в сенсорній кімнаті розписані на тиждень вперед.

«Вартість проєкту по обладнанню сенсорної кімнати склала 71 500 гривень, — розповів Євгеній Каплін. — На ці кошти було закуплено два сухих басейни з різнокольоровими кульками, бульбашкова колона з рибками, спортивно-ігровий тренажер „Лабіринт“, сенсорна доріжка тощо. Проєкт реалізований Гуманітарна місія „Проліска“ за фінансової підтримки UNHCR Ukraine — Агентство ООН у справах для біженців в Україні».

Волонтер стверджує, що постраждалим від збройного конфлікту психологічна допомога потрібна так само як і невідкладна медична тим, хто отримав фізичну травму. Тепер медзаклад має сенсорну кімнату та базовий набір обладнання, який необхідний психологам для проведення занять і сеансів терапії

Сенсорна кімната — не перший спільний проєкт Гуманітарної місії «Проліска» з психоневрологічних диспансерним відділенням № 3. Місія неодноразово допомагала з матеріалами для творчості і арт-терапії для даної установи.

Наверх