У Молдові відбувся великий мітинг на підтримку європейського вибору країни (фото)

Джерело:  usionline.com  /  15:37, 21 Травня 2023

Невідомий хлопець вийшов на сцену із прапором Європейського союзу та висловився у підтримку українського народу. Я хочу подякувати українському народу за мир у Республіці Молдова. Україна перш за все, — сказав молодий чоловік

Президент Молдови Майя Санду виступила п'ятьма мовами на зборах «Європейська Молдова» на площі Великих національних зборів. Голова держави запевнила, що місце Молдови – у Європейському Союзі.

Про це повідомляє місцеве видання «Ньюсмейкер».

У сусідній Молдові сьогодні відбулися Великі Європейські збори. Учасники заходу, який ініціювала президент Майя Санду, зібралися, щоб підтримати європейську інтеграцію Молдови.

Хоча більша частина промови Майї Санду була румунською мовою, вона також звернулася з посланням російською, українською, гагаузькою та болгарською мовами.

Ми прийшли, щоб сказати чітко та впевнено: молдавани – європейці. Місце Молдови – у Європейському союзі. Наш проект і мета — Молдова має стати членом Європейського союзу… Європа — це спосіб життя, мрія, яка має стати реальністю. Це шанс нашого народу жити у світі, спокої та добробуті, – наголосила президент.

За нею виступила голова Європарламенту Роберта Мецола. Потім були інші виступи. Невідомий хлопець вийшов на сцену із прапором Європейського союзу та висловився у підтримку українського народу.

Я хочу подякувати українському народу за мир у Республіці Молдова. Україна перш за все, — сказав молодий чоловік.

По закінченні мітингу його учасники ухвалили резолюцію «Європейська Молдова», після чого розпочався концерт.

Тим часом у Комраті – столиці гагаузької автономії на півдні Молдови – сьогодні відбувався мітинг проросійських сил проти чинного керівництва країни та європейського вибору.

Вгору