У лікарнях Одеси та області встановили ізраїльські фільтри для води – це вперше в Україні

Джерело:  usionline.com  /  11:12, 18 Січня 2023

Про це повідомляє Одеська ОВА

Медичні заклади Одещини забезпечили фільтрами високої очистки води.

Про це повідомляє Одеська ОВА.

Одеська область першою в Україні встановила ізраїльські фільтри у лікарнях.

Фільтр потужністю у 1000 літрів встановили в Болградській лікарні. Другий, такої самої потужності – в одному з житлових мікрорайонів Арцизу, а третій, потужністю очистки у 200 літрів на годину, вже функціонує в Одеській обласній дорослій клінічній лікарні.

Голова Одесткої ОВА Максим Марченко розповів, що такі технології водоочищення використовують в Ізраїлі.

Як відомо, науково-конструкторський потенціал цієї країни та серйозний підхід до якості, дозволив їх продукції виправдано зайняти місце технологічного лідера в індустрії водоочищення. Саме тому, знаючи які гострі проблеми з якістю питної води є в декотрих громадах нашої області, а особливо в медичних закладах, ми прагнули запровадити, за підтримки міжнародних партнерів, і в Одеському регіоні технології та фільтри, розроблені на їх основі, які якнайкраще справляються з водоочищенням. Завдання подібних новітніх фільтрів для води – видаляти із неї шкідливі домішки. Рівень очищення – тала вода, — підкреслив Максим Марченко.

Зазначимо, ці фільтри надійшли до Одеського регіону в якості гуманітарної допомоги від «Єврейської релігійної громади Києва».

Вгору