У Києві з'явилася вулиця Героїв полку "Азов"

Джерело:  v-variant.com.ua  /  10:33, 6 Жовтня 2022

У Києві вулицю радянського маршала перейменували на честь захисників Маріуполя

Вулицю Маршала Малиновського перейменовано на честь Героїв полку "Азов".

Про це повідомила Київська міська рада.

Возможно, это изображение 2 человека, облако, улица и дорога

У столиці вже перейменовано понад сотню міських об‘єктів, назви яких пов'язані з росією та її сателітами, зокрема вулицю Маршала Малиновського – на Героїв полку «Азов».

Вулиця Маршала Малиновського була названа на честь радянського воєначальника Родіона Малиновського. З метою деколонізації столичної топоніміки шляхом рейтингового електронного голосування у додатку «Київ Цифровий» було обрано нову назву цієї вулиці. Серед варіантів щодо перейменування найбільшу кількість, а саме 19 823 голоси, набрала пропозиція – вулиця Героїв полку «Азов». Нова назва запропонована на честь героїчного полку «Азов», який обороняв Маріуполь.

Зміна назв міських об’єктів не передбачає переоформлення документів.

https://www.facebook.com/kyiv.city.council/posts/6606474226075590

У ході електронного голосування варіант перейменування вулиці на честь полку "Азов", який обороняв Маріуполь, набрав 19 873 голоси.

Вулиця Малиновського була названа на честь радянського воєначальника, двічі героя Радянського Союзу Родіона Малиновського. Народився в Одесі. Помер 31 березня 1967 року після тяжкої хвороби, після смерті його кремували, прах поміщений в урні в Кремлівській стіні на Червоній площі в Москві.

Вгору