У Києві скверу присвоїли ім’я 15-річного загиблого активіста Данила Дідіка

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  19:32, 24 Листопада 2023

Таке рішення підтримали 76 депутатів. Про це йдеться на сайті Київської міської ради

Харківський громадський активіст загинув майже десять років тому під час Маршу єдності.

23 листопада, під час пленарного засідання депутати Київради підтримали назвати сквер у Голосіївському районі на вулиці Паньківській скверу на честь 15-річного громадського активіста Данила Дідіка, який став жертвою теракту під час Маршу єдності в Харкові в лютому 2015 року.

Таке рішення підтримали 76 депутатів. Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

Як зазначив заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у лютому 2023 року проходило голосування в додатку «Київ Цифровий», за результатами більшість учасників опитування підтримали присвоєння імені Данила Дідіка вказаному скверу.

«Данило Дідік — є прикладом української молоді, яка хоче жити у вільній, незалежній Україні. Саме такі мужні люди потрібні в наш час, коли Збройні сили України дають відсіч агресору. Не здаємось, і не відступаємо. Вічна слава Героям, які в різні часи відстоювали незалежність України та боролись за правду. У серці України ми за підтримки мешканців увіковічуємо імена найхоробріших синів та дочок нашої країни, які віддали найцінніше — своє життя за всенародну свободу», — наголосив Володимир Бондаренко.

Окрім того Київська міська рада перейменувала Національний музей українського народного декоративного мистецтва, а також 10 бібліотек, назви яких пов’язані з російською федерацією.

Вгору