Тут кожен двір розстріляний...: населені пункти прифронтової Донеччини, які щодня атакують окупанти

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:41, 28 Листопада 2023

Волонтер Денис Христов евакуював із руїн Бердичів під Авдіївкою двох місцевих жителів. Село щодня обстрілюють окупанти

Російські загарбники безжалісно знищують мирні прифронтові населені пункти.

Так, нещодавно, 22 листопада, волонтер Денис Христов побував у прифронтовому селі Бердичі, що неподалік від Авдіївки. Він їздить у найгарячіші точки на евакуацію цивільних і доставляє хліб та корм для тварин.

У Бердичі він в черговий раз приїхав, аби вивезти звідси людей, які до нині лишалися у цьому пеклі.

«Отримав заявку на евакуацію Штуки Станіслава, який залишився сам на одній із вулиць. Тут кожен двір розстріляний», — говорить волонтер на відео, а на фоні чути гуркіт від ракет

— Поїхали, друже, — каже волонтер.

— Страшно, бл*ть, — відповідає чоловік років 40.

Станіслав взяв із собою один мішок речей. На евакуацію з ним ще погодилася сусідка. Поки Станіслав бігав за нею на фоні відзнятого відео чути, як неподалік працюють ворожі «Гради».

«Це «Гради». Немає більше Бердичів, як й інших населених пунктів, куди доходять наші «сусіди», — коментує Христов.

Волонтер із жінкою та чоловіком зібравши всі речі побігли городами до автомобіля. Христов кричав бігти якнайшвидше і в якийсь момент люди просто впали на землю від вибухів поруч.

— Швидше, туди б'є! Нас засікли!, — кричить волонтер.

Люди встигли. Вони добігли до автомобіля і виїхали з того пекла.

«Другий день народження у нас, виживші, так би мовити. Я доставив Стаса до його батьків, а Ольгу привіз у Дніпро», — підсумував волонтер.

Колаж «Вчасно»

За два дні до цього Денис Христов побував із гуманітарною допомогою у Золотій Ниві, що на Донеччині. Звідти він показав вирви. які залишають окупанти. Снаряди, які падають і розриваються все, що було збудовано на землі. Навкруги суцільні руїни, розкидана цегла, уламки ракет й нічого живого, що б нагадувало про мирне життя. Попри це там залишаються люди.

Вгору