Третього червня стартує курс від Всеукраїнського руху «Єдині» для вивчення української мови

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  10:32, 2 Червня 2024

Тривалість червневого курсу з опанування української — 28 днів

Долучитися до курсу з української мови з командою «Єдиних» можна з будь-якої точки світу.

20 квітня Всеукраїнський рух «Єдині» відсвяткував другу річницю з дня заснування. За цей період команда проєкту допомогла перейти на українську мову понад 440 тисячам українців з усього світу.

Столиця — серед лідерів з вивчення української мови. Як повідомили на сторінках соцмереж Всеукраїнського руху «Єдині» — майже третина учасників розмовних клубів Єдиних — у Києві.

Це — привід для гордості, адже є Київ може стати першим повністю україномовним містом.

Для тих, хто робить перші кроки в опануванні рідної мови, а також для «просунутих» знавців, 3 червня стартують курси від Всеукраїнського руху «Єдині».

Амбасадором червневого курсу став Тарас Цимбалюк — український актор театру, кіно та телебачення.

«Він поділиться секретами, якими користуються актори для тренування вимови, та розповість про театральні й телевізійні залаштунки», — інформують організатори проєкту.

На слухачів курсу чекають: ретельно розроблені програмні матеріали, спілкування та знайомства з новими людьми, короткі завдання щодня, чати підтримки із професійними модераторами, розмовні клуби наживо та онлайн, фінальне тестування.

Тривалість кожного курсу — 28 днів. Долучитися можна з будь-якої точки світу. Навчання повністю безоплатне. Реєстрація — на сайті.

Соціальні мережі проєкту:

«Вечірній Київ» писав про те, що майже пів мільйона українців заговорили українською мовою завдяки проєкту «Єдині».

Вгору