«Треба вчитися жити по-новому»: історія донеччанки, яка втратила ногу через російську ракету

Джерело:  vchasnoua.com  /  18:08, 14 Вересня 2023

Нас, українців, неможливо зламати! 71-річна Тетяна Долога вчиться ходити на протезі. Вона втратила ліву ногу та сильно пошкодила праву, коли російська ракета розірвалася біля неї

Тетяна Долога/ Фото: Зоряна Гасій

Росіяни зруйнували долі мільйонам українцям. Вони безжально нищать домівки та вбивають людей. Агресія окупантів торкнулася й 71-річної Тетяни Дологи з Українська, що на Донеччині. Жінка постраждала через влучання ракети у місцевий ринок, вона втратила ногу, пише Перше медичне об'єднання Львова.

«На пенсії Тетяна вела активний спосіб життя: доглядала за матір'ю, поралася на городі та працювала. Так було до квітня 2023 року, коли російська ракета прилетіла біля ринку, де працювала пенсіонерка», — повідомляє об'єднання.

Тетяна Долога/ Фото: Зоряна Гасій

Тетяна Долога/ Фото: Зоряна Гасій

Тетяна Долога/ Фото: Зоряна Гасій

Від влучання дах сусіднього будинку посунувся і впав на металевий контейнер, в якому перебувала Тетяна. Лівої ноги не стало відразу, а праву — дуже сильно пошкодило.

«Жінка була при свідомості й добре пам’ятає дорогу до лікарні, як кричала: „Господи, помилуй!“. Її відразу прооперували. А згодом, аби врятувати праву ногу пацієнтки, лікарі виконали ще низку хірургічних втручань», — кажуть лікарі.

Тетяна приїхала до Національного реабілітаційного центру «Незламні». Тут їй загоюють рани та провели протезування.

«Спочатку я взагалі істерила — це закономірно. Але тоді поступово це почало вкладатися в мене в голові. Розуміння, що я вже не буду такою, як раніше. Треба пристосуватися жити по-новому», — каже жінка.

Тетяна вже отримала свою штучну кінцівку. Нині вчиться на ній ходити та завершує реабілітацію.

Тетяна Долога/ Фото: Зоряна Гасій

Тетяна Долога/ Фото: Зоряна Гасій

Вгору