Тільки для вакцинованих: Шмигаль назвав умови роботи громадських місць у «червоній» зоні

Источник:  vchasnoua.com  /  10:35, 7 Октября 2021

Найближчими днями декілька областей України можуть потрапити до «червоної» зони через погіршення епідситуації

Для «червоних» областей працюватимуть нові карантинні обмеження. Зокрема, заклади громадського харчування, спортивні заклади та інші зможуть працювати лише для вакцинованих відвідувачів. Про це під час засідання Уряду повідомив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Кінотеатри, кафе, ресторани, спортзали, театри та інші громадські місця зможуть працювати, лише якщо 100% працівників закладу і 100% відвідувачів повністю вакциновані. Бізнес має сам перевіряти наявність відповідних сертифікатів про вакцинацію. І ми просимо підприємців поставитися до цього відповідально», — повідомив Шмигаль.

За словами прем'єра, у працівників поліції та інших повноважних органів є відповідний програмний софт, завдяки якому вони перевірятимуть у відвідувачів наявність ковід-сертифікатів.

Що стосується освітньої сфери, у «червоній» зоні карантину заклади освіти працюватимуть офлайн, лише якщо 100% працівників пройшли повний курс вакцинації. Дитячі садочки та 1−4 класи школи продовжать працювати у звичайному, очному форматі.

За інформацією, керівника Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки Юрія Ганиченка, незабаром до «червоної» зони можуть потрапити Харківська, Запорізька та Херсонська області. У зоні ризику також перебувають Житомирська, Сумська, Хмельницька та Чернівецька області.

Наверх