Так це шматочок "раю"? Фото/Видео

Джерело:  uainfo.org  /  19:23, 19 Березня 2023

"Ми тут нікому не потрібні": мешканці Маріуполя обурилися через "показуху" для Путіна, незадоволені й донеччани

Після заяв Кремля про нібито візит президента РФ Володимира Путіна до зруйнованого Росією та тимчасово окупованого Маріуполя серед жителів міста наростає обурення. Вони в мережі масово цікавляться, чому російський диктатор не заїхав до знищених районів Маріуполя, де українці завдяки "визволителям" виживають у зруйнованих будинках без тепла, води та мінімальних зручностей.

"Ми тут нікому не потрібні": мешканці Маріуполя обурилися через "показуху" для Путіна, незадоволені й донеччани

Водночас влаштована для Путіна "показуха" у вигляді постановочного спілкування з маріупольцями розлютила і донеччан, які обурені тим, що за 9 років війни Росії проти України так і не дочекалися приїзду "свого" президента. Про це пишуть канал "Можемо пояснити" та журналіст Денис Казанський, інформує UAINFO.org.

Після зроблених Кремлем заяв про нібито відвідування Путіним українського Маріуполя та появу в мережі постановочних відео з його "випадковим спілкуванням з маріупольцями", жителі тимчасово окупованого міста вибухнули обуреними коментарями.

У Росії намагаються переконати, що Путін, який боїться зустрічатися з будь-ким, крім спеціально підібраної масовки, на території РФ, раптом серед ночі сам вирушив до Маріуполя, куди останніми днями зачастила "бавовна". Там він нібито за кермом автомобіля колесив містом і навіть "випадково" зустрівся з простими жителями, імовірно, в єдиному районі, де РФ створює видимість бурхливих робіт з відновлення зруйнованих житлових будинків.

При цьому в ході абсолютно "правдоподібного" діалогу люди, які представляються місцевими жителями, дякували президенту держави-агресора "за перемогу" і запевняли, що після того, як Росія стерла Маріуполь з лиця землі та вбила десятки тисяч мирних жителів, місто перетворилося на "шматочок раю".

Реальні мешканці Маріуполя низькопробною показухою обурені.

"Шкода, що він до нашого будинку не під'їхав, лівий берег, площа! Без вікон, без дверей, без гарячої води та опалення. Поговорив би з місцевими жителями", – пише в місцевому чаті місцева мешканка Інга.

"А навіщо його туди везти, його возили у ті місця, що збереглися і до новобудов. Порожні котловани з-під фундаментів зруйнованих будинків йому ніхто не покаже", — погоджується з нею маріупольчанка Ірина.

"Ми нах** тут нікому не потрібні. Все робиться для картинки по телевізору, щоб люди в Росії дивилися", – резюмує ще один мешканець міста.

Люди також масово зазначають, що в "шматочку раю" настільки "добре", що його мешканцям не потрібна навіть вода: з водопостачанням у зруйнованому місті ситуація складається дуже погано.

https://t.me/mozhemobyasnit/14934

Щодо "шматочка раю" у Маріуполі вважали за потрібне зробити уточнення і в міській раді. "Рай" у Маріуполі полягає, зокрема, у руйнуванні Росією понад 1350 житлових будинків у місті. У Маріупольській міськраді також показали, як насправді виглядають квартири більшості маріупольців – на прикладі відео маріупольчанки, яка зайшла поглянути на свій будинок перед тим, як окупаційна адміністрація його знесе.

https://t.me/mariupolrada/13365

Втім, незадоволені гіпотетичним приїздом "найбільшого геополітика" на окуповані території України не лише у Маріуполі. У Донецьку, який уже 9 років чекає – не дочекається російського диктатора, котрий зруйнував квітучий колись край і кинув його мешканців у злидні та безвихідь.

Донецькі адепти "русского міра" приревнували Путіна до Маріуполя – і гнівно запитують, чому його досі ніхто так і не побачив ні у Донецьку, ні у Шахтарську, ні на Саур-Могилі.

"Постійно читаю коментарі ображених донецьких ватників, які на повному серйозі заздрять маріупольцям. Мовляв, їм тепер стільки уваги, а донеччани-луганчани нікому не цікаві", – іронізує журналіст Казанський, підкріплюючи свої слова прикладами повідомлень, що заполонили сьогодні місцеві чати.

https://t.me/kazansky2017/6034

Вгору