Старобільське гетто та обстріли Сватівщини: яка обстановка на окупованій Луганщині?

Джерело:  vchasnoua.com  /  10:06, 10 Січня 2023

За інформацією, отриманою з радіоперехоплення розмов окупантів з абонентами на росії, перші потерпають від обмежень пересування Старобільщиною. На Сватівщині окупанти в агонії: контрнаступ ЗСУ невідворотній, тож дії росіян схожі з тими, що були під час їх «тактичної передислокації» з Лимана

З перехоплення розмови одного з рашистів під час його перебування на кордоні Харківщини та Луганщини стало відомо про поточний побут окупантів: після купівлі телевізора вони отримали можливість дивитись пропагандистські новини, тож товариш з росії порадив придбати в комплект ще й роутер.

Проте на пораду окупант жаліється: купити його можна лише в Старобільську, а військовим рф туди в’їзд вже декілька тижнів заборонений, — повідомляє «Інформаційний спротив».

Стало відомо і про причини заборони.

«Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, двоє військових зґвалтували жінку та ще одну вбили», — йдеться в повідомленні.

Вбивають цивільних жінок і на Сватівщині. Про це інформує очільник Луганської області Сергій Гайдай. Так, за словами посадовця, російський снайпер вбив жінку поважного віку, яка йшла по воду. Це сталось у Новоселівському Сватівського району.

«У Новоселівському росіяни розстріляли артилерією кожний будинок. Просто брали вулицю і до кінця розстрілювали. Людей немає. Була одна бабуся, хоча їй пропонували поїхати. Вона пішла ввечері по воду. Російський снайпер її вбив», — зазначив Гайдай.

Окрім злочинів, на окупованих територіях спостерігається дезертирство колаборантів-«народних міліціонерів», повідомляє Центр національного супротиву. Зокрема в Старобільську вдруге за кар’єру зраджують присязі колишні українські поліцейські.

«Активна робота партизан, які допомагають ЗСУ ефективно працювати по ворожих цілях, змушує колаборантів звільнитися зі служби на окупантів. Зокрема місцеві правоохоронці, що зрадили присязі українському народові, зараз звільняються зі служби в окупаційних репресивних органах», — йдеться в повідомленні.

Вгору