Собака Багира, яка пережила трагедію на Каховській ГЕС, знайшла нових власників

Джерело:  usionline.com  /  13:53, 14 Лютого 2024

Зоозахисники зазначають, що після лікування та реабілітації Багіра потребує особливого догляду, через що їй шукали і знайшли відповідальних власників. Подружжя живе у приватному будинку на Миколаївщині, де для вівчарки є багато місця для вигулу. Чоловік та жінка зізнались, що дуже радіють появі нового члена сім’ї

Вівчарку Багиру врятували волонтери під час трагедії на Каховській ГЕС. Тоді вона провела декілька днів, плаваючи на дошках у холодній воді. За словами активістів, як тільки Багіра побачила своїх рятівників, вона вхопилася за ногу одного з них і не відпускала. Після евакуації, собака проходила тривалий курс лікування, водночас їй шукали новий дім. Наразі ця історія отримала щасливий фінал – нові власники знайшлись.

Історію Багіри (Джессі) розповіла триразова чемпіонка України з паверліфтингу та волонтерка, яка займалася евакуацією тварин з Херсонщини під час трагедії на ГЕС Ганна Куркуріна, передає Українська Служба Інформації.

Коли Багіру знайшли на затопленій Херсонщині, вона одразу ж щосили обійняла ногу волонтера та не хотіла відпускати. Тоді зоозахисники зробили фото, яке потім стало відомим та облетіло увесь світ. За словами Ганни Куркуріної, саме ця світлина та її хвостата героїня стали своєрідними символами безглуздого і жорстокого підриву Каховської ГЕС, вчиненого росіянами.

Багірі – 8 років. Раніше вівчарку звали інакше. У Херсоні за твариною доглядали сусіди, оскільки її власники поїхали.

Під час катастрофи хребет Багіри був пошкоджений, тому вона не могла встати на задні лапи. До того ж медики діагностували їх сильне переохолодження. Увесь цей час вівчарка знаходилася у притулку спортсменки Ганни Куркуріної на Миколаївщині, яка під час війни зайнялась зооволонтерством. Там Багіра проходила лікування та реабілітацію, отримувала необхідні масажі, тренування та вигул, а також чекала на нових власників. Нещодавно вони знайшлись – пара пенсіонерів вирішила взяти вівчарку у свою родину.

Багіру в нову сім’ю супроводжували, як і в перші дні порятунку, мама і хресна мама. Найкраща дівчинка, найсвітліша і любляча людей Бага поїхала у свою власну сім’ю. Живи 100 років, крихітка, ти так довго на це чекала і ти, як ніхто інший, на це заслужила, – зазначили волонтери на сторінці в Facebook «Федерації врятованих тварин «Берсерк».

Зоозахисники зазначають, що після лікування та реабілітації Багіра потребує особливого догляду, через що їй шукали і знайшли відповідальних власників. Подружжя живе у приватному будинку на Миколаївщині, де для вівчарки є багато місця для вигулу. Чоловік та жінка зізнались, що дуже радіють появі нового члена сім’ї.

Вгору