«Синдром росіянина»: крадений кримський коньяк сам себе не вип’є

Джерело:  arc.construction  /  18:09, 8 Серпня 2022

Одним ротом Собчак каже, що «прості росіяни не винні» і відразу другим ротом читає рекламу віджатого в України кримського коньяку «Коктебель»

Росіяни поводяться настільки дико, що хочеться взагалі забути про їхнє існування, не копатися в їхніх думках і не розумітися на цій шизофренії. Одна проблема – їх 144 мільйони, і вони на нас напали. Тому не помічати їхньої присутності та злочинів досить складно.

Що, наприклад, робить Ксенія Собчак? Спершу називає себе «лібералом». Але це виявилося неможливим для доньки Анатолія Собчака, одного з найвпливовіших і найбагатших людей Пітера та Росії. «Бунтаркою» вийшло – вести програму «Дом-2», цілуватися з Тіною Канделакі – так. А стати вільною – ні.

Щоб стати лібералом, треба, очевидно, перестати бути «росіянином». У 2022 році стало цілком очевидно, що це протиборчі поняття. Потрібно визнати, що росія очевидно страшна по суті своїй. Відкриваєш «Вікіпедію», і одне з фото – «демократка» Собчак покладає квіти «на могилу тата» разом із загальновідомим алко-твіттером Дмитром Медведєвим.

У цьому гадюшнику агресора всі настільки переплетені тісно між собою, що «росіяни» не можуть і не хочуть обрубати ці зв’язки, перестати бути тим, чим були раніше, вони вигодовані цією системою і бояться бути знищеними разом з нею внаслідок її неминучого падіння.

Дводумство, за Оруеллом, означає здатність одночасно триматися двох протилежних переконань. Саме так можна пояснити з одного боку стогони Собчак, що війна це погано і треба бути людьми, а з іншого – її ж обурення, що «від міжнародних санкцій» страждають росіяни. Очевидно ж, що якщо ви напали на іншу країну, ви страждатимете, та за законом світобудови – ви повинні страждати.
Ксенія Собчак рветься до України та скаржиться, що хоче розмовляти з людьми «поза політикою». Але в нас тут уже не політика, тут уже повномасштабна війна.

Собчак кілька років тому просила владу України дозволити їй проїхати до окупованого Криму, щоб вести там …«агітацію» на злочинних «президентських виборах Росії». Начебто психічно здорова людина, вона каже що «вона сумує за Кримом, любить Крим», а тому злочинно заявляє, що його треба було вкрасти якось «проворніше», якось «інтелігентніше», ніж «тупо завести зелених чоловічків» . І при цьому Собчак дивується, що її в Україні «чомусь» недолюблюють.

Центр протидії дезінформації України пояснює чому Собчак вдається сидіти на стільці «умовно нормальної російнки» тим, що російські спецслужби частково роблять ставку на «лагідну пропаганду», коли «публічні противники війни» з боку росії начебто визнають «помилки влади», але заперечують провину простих росіян» за війну в Україні.

«Механізм так званої лагідної пропаганди застосовував ще радянський КДБ в основному стосовно бунтівної та прогресивної молоді. Сьогодні на прикладі російської телеведучої та блогерки Ксенії Собчак, з 3,1 мільйонів передплатників у YouTube та 5,1 мільйонів – у Instagram, пояснимо, як прокремлівські пропагандистські наративи маскуються в інтерв’ю та публікаціях», – йдеться у повідомленні. Собчак пропонує відокремити «хороших росіян» від «злого» путіна, який нібито сам вирішив проводити «спецоперацію», а молодь в армії росії, за її заявами, нібито є «заручниками» режиму.

Одним ротом Собчак каже, що «прості росіяни не винні» і відразу другим ротом читає рекламу віджатого в України кримського коньяку «Коктебель». Чи не відчуває вона своєї провини за те, що відбувається? Якщо Собчак «проти війни», то чому вона рекламує коньяк із захоплених російськими солдатами виноградників? Втім, забагато риторичних питань для одного рекламного роліку.
У липні 2022 року, в той момент, коли нібито «невинні росіяни» розкладаються по полях України на півдні, сході та півночі, Собчак сидить у зручному смарагдовому кріслі з келихом коньяку: «Для усамітнення та розмов з друзями — коньяк «Коктебель». Давній та перевірений». Цю відео заставку вона вставила як рекламу у перервах своєї програми на You-Tube «Обережно Собчак».

І при цьому Собчак скаржиться глядачам, що через санкції було відключено монетизацію її відеороликів. Справді, як же так «дивно вийшло», що світ протистоїть тому, щоб вона заробляла гроші, підбухуючи крадений коньяк?

Ось на своєму телеграм-каналі «Кривава бариня» Собчак критикує божевільну депутата державної думи агресора, яка запропонувала садити батьків, чиї діти використовуватимуть VPN для вільного спілкування в Інтернеті. І зазначає, що очевидно, що в росії немає «ніяких адекватних аналогів». Чесно кажучи, і бути не може, не можна «вистрибнути назовні» з цивілізованого світу і не помітити певної порожнечі, що виникає після цього.

Але, «товаришу Собчаку», а що ви особисто робите у вільному Інтернеті? Ви використовуєте VPN, щоб вести свій телеграм-канал, де за вашою логікою спілкуються вільні люди і що ви їм пропонуєте? Рекламу нібито «російського» коньяку, який ви вкрали в України разом із півостровом? Для чого вам свобода, щоб заробляти гроші на розграбованих і знищених долях?

Треш, який Собчак опублікувала про коньяк «Коктебель» гідний цитат: «Коньяк «Коктебель» […] дозволить помріяти, поринути у приємні спогади, набути натхнення, вдихнути на повні груди […] Кожен вік коньяку «Коктебель» створює особливий настрій і задає певну тональність, як смакову, і ароматичну». Та ви ж створюєте тональність «дозволеного» пограбування, розбою та вбивств, «товариш Собчак».

Ви ж чудово знаєте, що Крим було незаконно окуповано. Чи ви не знаєте, що ваш «улюблений» «Коктебель» сьогодні має трупний запах?

У липні 2022 року самопроголошена «рада міністрів Криму» повідомила, що відтепер 176,5 тисяч пляшок вина та 1,68 мільйона літрів вина в бочках, що зберігаються на території цехів «заводу марочних вин «Коктебель» – це нібито «власність» окупантів. Таким чином, українське майно було злочинно оголошено агресором «майном» фейкової «республіки Крим».

2021 року цей же завод «Коктебель» за копійки «купила» Служба зовнішньої розвідки росії, що здавалося б божевіллям, але лише на перший погляд. Журналісти з’ясували, що компанія «покупця» належала Михайлу Якубчику – водно-винному королю із Санкт-Петербурга, братові дружини директора Служби зовнішньої розвідки агресора Сергія Наришкіна. І при цьому завод «Коктебель» був «придбаний» мільйонів за 70 гривень, тоді як експерти оцінювали його вартість у 678 мільйонів гривень. Докладніше про становлення алкогольної імперії російської розвідки можна прочитати у розслідуванні АРК.

Маша Єфросиніна нещодавно в інтерв’ю журналістам заявила, що слабке місце Собчак – це гроші: «Наші спільні друзі завжди говорили – вона дуже любить гроші. Її голка в яйці, тобто найвразливіше місце – це не діти і не сім’я – це гроші. Вона дуже жадібна до грошей, дуже любить люкс та розкіш. При цьому вона не любить за це платити, тому нескінченний бартер і реклама всього. Це людина, яка має вразливе місце – бабло».

Можливо, що саме так було б дуже просто пояснити потяг Собчак до безкоштовного коньяку, хай і краденого, і «легких грошей», зароблених на крові українців. Але здається, що рекламуючи «Коктебель» у перервах між розповідями про «невинних росіян», Собчак відпрацьовує не разовий гонорар, а свою стабільну зарплату у відомстві Наришкіна, заодно допомагаючи йому розвивати «сімейний» розвідувально-коньячний бізнес.

Вгору