Школярам Одеської області доставили понад 1 300 ноутбуків від ЮНІСЕФ (фото)

Джерело:  usionline.com  /  19:07, 20 Листопада 2023

Усього в регіони України доставили майже 29 тисяч ноутбуків для українських школярів, щоб учні середнього та старшого шкільного віку мали доступ до освіти

Нові пристрої в тимчасове користування отримають здобувачі освіти з числа ВПО, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти інших вразливих категорій, які навчаються в дистанційному форматі. Усього в регіони України доставили майже 29 тисяч ноутбуків для українських школярів, щоб учні середнього та старшого шкільного віку мали доступ до освіти.

Про це повідомили в UNICEF Ukraine, передає Українська Служба Інформації.

Завдяки підтримці ЄС, урядів Німеччини, Фінляндії, Японії, Республіки Корея та ініціативі «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation школярі зможуть долучатися до онлайн-занять.

Кожна дитина має право на освіту. Так ЮНІСЕФ сприяє навчанню дітей в Україні, для яких доступ до формальної онлайн-освіти ускладнений через закриття шкіл в умовах війни. Ми наголошуємо на важливості продовження навчання у будь-якому форматі для попередження подальших освітніх втрат, — зазначив Мунір Маммадзаде, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Ноутбуки передадуть школярям у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Чернігівській, Харківській та Херсонській областях.

Школярам Одеської області доставили 1 304 ноутбуки, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

У вівторок, 21 листопада, Департамент освіти і науки передасть ноутбуки районним військовим адміністраціям для подальшого розподілу серед навчальних закладів, які надаватимуть їх у тимчасове користування учням.

Ми вдячні нашим партнерам ЮНІСЕФ за постійну допомогу та підтримку у забезпеченні доступу до освіти для всіх школярів. Ця поставка ноутбуків є частиною ініціативи ЮНІСЕФ з гарантування безперервної освіти в Україні, – йдеться у повідомленні Одеської ОВА.

Вгору