Севастопольські колаборанти серйозно стурбовані «українськими біженцями»

Джерело:  arc.construction  /  16:22, 5 Серпня 2022

Російські колонізатори пропонують у соціальних мережах виплачувати «винагороду» за кожного виявленого «нелегального біженця», а для «”підвищення пильності» звільняти від «податків» осіб, які «добровільно видадуть» поселених у їхній нерухомості «біженців»”

Пропаганді та каральним структурам агресора складно приховувати зростання антивоєнних настроїв у Криму, збільшення кількості публічних проявів проукраїнської позиції місцевих мешканців.
За таких умов, очевидно, здійснена самими окупантами провокація з «підривом безпілотника» над штабом Чорноморського флоту російських загарбників стала каталізатором зростання панічних настроїв як севастопольських колаборантів, так і російських колонізаторів у місті.

При цьому основним «джерелом небезпеки» обслуга окупантів вважає осіб, які прибули з материкової України після початку масштабних бойових дій, які нібито масово проживають у Севастополі «ховаючись від обліку».

Російські колонізатори пропонують у соціальних мережах виплачувати «винагороду» за кожного виявленого «нелегального біженця», а для «”підвищення пильності» звільняти від «податків» осіб, які «добровільно видадуть» поселених у їхній нерухомості «біженців»”.

Очевидно, що далі розкачана самою пропагандою окупантів істерія лише зростатиме і в Севастополі не виключені нові криваві провокації російських спецслужб, зі звинуваченням у них українських військових та силових структур.

Вгору