Розвалені та розкрадені окупантами: на Донбасі зі 114 шахт залишилось 15

Джерело:  vchasnoua.com  /  17:38, 13 Вересня 2023

Більша частина шахт розвалена, розкрадена та знищена, а самих робітників відправляють брати участь в м’ясних штурмах ворожої армії

На окупованих територіях Луганщини та Донеччини рашисти визнали нерентабельними майже 100 шахт. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, окупанти спричинили ситуацію самі.

Кількість цих підприємств до поганих економічних показників загарбники довели спочатку через примусову мобілізацію, коли, наприклад, на шахті «червоний партизан» ледве збирали по шість чоловіків у зміну.

Крім того, багато вугледобувних підприємств зупинили через багатомільйонні борги за електропостачання.

Загарбники з 2014 року нічого не вкладали в шахти, більша частина шахт розвалена, розкрадена та знищена, в результаті чого так званий міністр енергетики росії Микола Шульгінов нещодавно заявив, що зі 114 шахт в робочому стані залишать 15.

Крім того, тим гірникам, які ще залишились працювати, періодично затримували зарплату.

Окупанти понад 3 місяці не платили робітникам, а також попередили, що коли видадуть гроші - це буде не вся заборгована сума, а лише частина.

Так званий «в.о. міністра вугілля та енергетики днр Віталій Власов» в серпні заявив, що питання із заплатами «вирішують на федеральному рівні», а робітникам планували виплатити кошти до Дня Шахтаря, 27 серпня.

До слова на той момент гірники вже кілька місяців сиділи без грошей.

Вгору