Розповсюджує брехню про ЗСУ: директорка Новоайдарської бібліотеки поповнила ряди зрадників Луганщини

Источник:  vchasnoua.com  /  07:41, 27 Мая 2022

Директорка Новоайдарської бібліотеки пішла на співпрацю з окупантами та розповсюджує брехню про українських захисників

Керівниця бібліотеки новоокупованого Новоайдара на Луганщині Ірина Косова засвітилися у ЗМІ бойовиків під час круглого столу в Луганську, повідомляє «Вчасно».

Під час «заходу» Косова, підігруючи пропаганді, розповідала брехню про те, що Збройні сили України грабували заклади культури та розоряли фонди місцевих бібліотек.

Зазначимо, судячи з даних відкритих реєстрів, Ірина Косова очолювала комунальний заклад «Публічна бібліотека Новоайдарської селищної ради» з 2012 року. Загалом, вона працювала у закладі з 1988 року. Була головою профспілки працівників бібліотек району.

Примітно, що ще незадовго до російського вторгнення Косова проводила у бібліотеці патріотичні заходи. Зокрема, в січні 2022 року за її участі в закладі відбулася зустріч із письменниками-ветеранами АТО Віталієм Запекою та Василем Піддубним. А 18 лютого 2022-го проводила виставку книг до Дня Героїв Небесної Сотні.

Тепер Косова, як сама заявила на «круглому столі», зібралася проводити в бібліотеці «святкування всіх свят «луганської народної республіки».

18 лютого 2022 року Косова проводила виставку книг до Дня Героїв Небесної Сотні

18 лютого 2022 року Косова проводила виставку книг до Дня Героїв Небесної Сотні

Ще незадовго до російського вторгнення Косова проводила у бібліотеці патріотичні заходи

Ще незадовго до російського вторгнення Косова проводила у бібліотеці патріотичні заходиНаверх