Росіяни продовжують пробивати дно: ситуація в Сєвєродонецьку

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:16, 26 Травня 2023

Росіяни намагаються створювати гарну картинку для свого телебачення і для внутрішнього споживача, використовує такі наративи, як «ми вас не кинули», «ми вас врятуємо», а натомість гуманітарні подачі, які здійснюються раз на місяць, а подекуди і ще рідше — це максимум рашистів

Окупанти проводять роздачу гумдопомоги під відеокамеру в Сєвєродонецьку лише раз на місяць для створення «картинки», а також поширюють пропаганду руками дітей.

Останнім часом у проросійських пабліках з’являється все більше інформації про те, що російські війська виводять свої сили з Сєвєродонецька, Сватового, Кремінної та Лисичанська. Це відбувається нібито, щоб підсилити оборону Бєлгородської області. Таким чином, за словами начальника Сєвєродонецької МВА, насправді суттєвих змін навколо Сєвєродонецька не відбувається.

Є прильоти у Рубіжному, однак ситуація в самому Сєвєродонецьку незмінна, а навколо міста як були військові рф, так і залишаються, розповідає Олександр Стрюк в ефірі телемарафону.

Зокрема, відстежити, як міняється техніка чи зміни родів військ важко, адже якщо рашисти пересуваються, то вони роблять це за межами міста.

«Враховуючи, що місто намагаються показувати як осередок фейкового відновлення, з початку окупації воно не було місцем накопичення військ».

Зокрема, ситуація в регіоні достатньо складна. Росіяни намагаються створювати гарну картинку для свого телебачення і для внутрішнього споживача, використовує такі наративи, як «ми вас не кинули», «ми вас врятуємо», а натомість гуманітарні подачі, які здійснюються раз на місяць, а подекуди і ще рідше — це максимум рашистів.

Один із районів Сєвєродонецька. Скріншот з відео з місцевих пабліків

До слова, окупанти й надалі пробивають дно. Ремонти у місті окупанти, схоже, проводити не збираються. Мешканці міста продовжують ділитися знімками обвуглених та зруйнованих будинків.

Зокрема, рашисти навішують свою пропаганду дітям. Нещодавно у місті провели акцію, де школярі зафарбовували «нецензурні націоналістичні написи» на парканах. Після цього на цих місцях діти написали російські вирази «Za победу» та «россия вперед».

Фото: скріншот з відео окупаційної адміністрації

Джерело: поросійські пабліки

Вгору