Родини загиблих учасників АТО/ООС отримуватимуть доплату від держави: подробиці

Источник:  sprotyv.info  /  10:21, 4 Августа 2020

Таке рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду

Родини загиблих в ООС українських військових з 1 серпня отримуватимуть державну адресну допомогу. Таке рішення було прийняте сьогодні на позачерговому засіданні Уряду за ініціативи Президента України, йдеться у повідомленні пресслужби Кабміну.

Допомога виплачуватиметься тим членам родини, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. В разі, якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім’ї, адресна допомога до пенсії встановлюється у сумі, що не досягає до 6100  гривень на кожного із зазначених членів сім’ї.

Постановою передбачається призначити доплату 9 тис. членів сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я одержаних під час безпосередньої участі в АТО/ООС.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Пенсійний Фонд України вже з 1 серпня 2020 року має забезпечити перерахунок пенсії, за матеріалами пенсійних справ.

Нагааємо, як повідомляла група ІС, раніше стало відомо, що для забезпечення соцгарантій ветеранів створять спеціальну робочу групу.

Наверх