Результат - реальний і його можна навіть потримати в руках! Видео

Источник:  ugorod.od.ua  /  10:47, 27 Мая 2022

Разом, до Перемоги!

Ці два тижні газети в Чернівцях, Вінниці, Тернополі, Хмельницькому, Козятині, Одесі виходять з особливою шпальтою. На одній з них – подяка нашим колегам за можливість надрукувати ці випуски.

Нам вдалося це зробити і результат - реальний і його можна навіть потримати в руках!

https://www.facebook.com/airpu.ua/videos/?ref=page_internal

Дякуючи нашій давній професійній дружбі та співпраці, європейські медійні організації надали нам перші 35 тонн газетного папiру. Завдяки цьому продовжують чи відновили свій вихід регіональні газети наших учасників асоціації загальним тижневим накладом коло 195 000 екземплярів.

MDIF, Mediahuis, UAB Pelkon та вашим командам - велика подяка від Асоціація незалежних регіональних видавців України та наших редакційних команд в регіонах за можливість вийти друком під час війни!

Коли почалася війна, одна з-поміж інших проблем була проблема папiру для газет. Тож вар'юючи між пошуком та розподілом бронежилетів і касок, аптечок та спальників для наших медіа, членів Асоціація незалежних регіональних видавців України, я шукала газетний папір.

Неймовірна вдячна долі за дружбу та знайомство з чудовими людьми та професіоналами, що не лише відгукнулися, а і підтримали.

Тож 35 тон газетного папiру для регіональних медіа - вже в роботі, на них вже друкуються незалежні видання!

Veronica Dmitriyeva та команда фонду MDIF, колеги-медійники бельгійської групи Mediahuis - це не просто газетний папір, це дуже важлива підтримка та плече, які ми вдячно відчуваємо зараз, під час війни.

До перемоги!

278915831-5301831253188304-4870962324907317032-n

Оксана Бровко

Наверх