Реконструкція зоопарку в Одесі: як тривають роботи? Фото

Источник:  shotam.info  /  10:45, 25 Марта 2020

Як зазначається, реконструкція зоопарку проводиться поетапно, з внутрішнім переміщенням і без переселення тварин за межі зоопарку

У зоологічному парку Одеси стартували роботи з облаштування нової вхідної групи через Преображенський парк, оновлення огорожі, а також благоустрою території біля входу зовні і всередині зоопарку. Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Як зазначається, реконструкція зоопарку проводиться поетапно, з внутрішнім переміщенням і без переселення тварин за межі зоопарку.

“Благоустрій території всередині зоологічного парку передбачає застосування європейського досвіду безбар’єрного зоопарку”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Пелікани повернулися на озеро в Київському зоопарку (ВІДЕО)

Територію, якою пересуваються відвідувачі, планується підняти за рахунок насипу, максимально відкрити вольєри всіх тварин, які не становлять загрози для людей.

Раціональне планування зоопарку дозволить збільшити територію вольєрів і зробити їх естетично привабливішими. Будуть створені зони відпочинку для всієї родини.

Благоустрій зоопарку планується проводити без поглиблення в історичні шари ґрунту. А ті земельні роботи, які можуть вестися, обмежаться максимум одним метром.

 

Наверх