Реабілітаційний центр для українських військових відкрили у Чорногорії

Источник:  shotam.info  /  10:48, 23 Июня 2020

Про це у Facebook повідомив консул Посольства України в Чорногорії Михайло Шматов

У місті Сутоморе у Чорногорії відкрили український реабілітаційний центр, на базі якого проходитимуть реабілітацію українські військові. Про це у Facebook повідомив консул Посольства України в Чорногорії Михайло Шматов, передає Укрінформ.

“В місті Сутоморе було урочисто відкрито український реабілітаційний центр. Саме на базі цього центру буде в майбутньому проходити реабілітація наших українських військових. Це та мета, до якої крок за кроком, ми за допомогою нашої діаспори йдемо”, – написав він.

“Те, що наші українські солдати будуть проходити реабілітацію саме в українському центрі, саме завдяки українцям – це дуже круто. Я дуже сподіваюся, що до цього проєкту долучаться всі небайдужі, і що ми зберемо необхідну суму коштів, щоб привозити наших солдат сюди не лише як одноразові акції, а зробити це і три, і чотири рази на рік — скільки це буде можливо. Щоб максимально допомогти та максимально показати, що Чорногорія – це не тільки проросійська країна, а що українці тут дійсно можуть показувати свій патріотизм, свою позицію і робити щось практичне, чим вони можуть допомогти Україні”, – сказав він.

Наверх