Після 15 червня приймут рішення про доступ на узбережжя Одеси

Джерело:  www.048.ua  /  14:17, 6 Червня 2023

Про це повідомив начальник Одеської військової районної адміністрації Юрій Крук на брифінгу у Media Center Ukraine — Odesa

Курортного сезону не буде, відкриють тільки певні ділянки на узбрежжі в Одесі.

Про це повідомив начальник Одеської військової районної адміністрації Юрій Крук на брифінгу у Media Center Ukraine — Odesa

Триває робота щодо збалансованого підходу між потребами суспільства та обмеженнями, які вводяться у зв’язку з воєнним станом, розповідає Юрій Крук.

“Зараз діє 16й наказ, який був підписаний минулого року Одеською ОВА та угрупованням військ. Він забороняє купання в морі та знаходження на ділянках узбережжя. Також існує висока мінна небезпека після штормів”, - зауважив начальник ОВРА.

До 5 червня міська влада повинна була надати пропозиції до ОВА щодо тих ділянок на узбережжі, які можна відкрити.

“Отримали ми лист від міської ради про продовження термінів. Вони продовженні до 15 червня. Після 15 червня, надання відповідних актів, які будуть засвідчувати виконання умов, які прописані в спільному наказі - буде прийнято або не прийнято рішення до доступу на узбережжя”, - говорить Крук.

Навіть після прийняття рішення пляжі викривитися не будуть, тільки окремі ділянки на узбережжі для оздоровлення населення.

У місті Чорноморськ поки неможливо відкрити пляжі через те, що немає траверсів та волноломі. Крук каже, що знайшли тільки одну ділянку, де це можливо зробити за виконання певних умов. Це ділянка яхт- клубу ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК”.

Не дивлячись на заборону, люди купаються в морі, нічні клуби працюють. Юрій Крук каже, що ніхто не давав їм на це дозвіл

“Треба відрізняти самодіяльність від офіційних рішень. Тому у нас багато що працює незаконно, для цього є відповідні органи, які мають реагувати”, - каже начальник ОВРА.

Вгору