Проросійські медіа поширюють маніпуляції щодо ситуації в Авдіївці, – Центр протидії дезінформації

Джерело:  uainfo.org  /  10:22, 21 Березня 2023

Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО

Проросійські медіа поширюють маніпуляції щодо ситуації в Авдіївці,

Про це повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО, інформує UAINFO.org.

Вони пишуть, що “попередження Валерія Залужного не вплинуло на Офіс Президента і тепер Авдіївка, яка є стратегічним містом, повторює ситуацію навколо Бахмута”.

Ще одна маніпуляція – від постпреда РФ при ООН Василя Небензі щодо роботи Міжнародного кримінального суду.

“Міжнародний кримінальний суд мав повну юрисдикцію над злочинами західних країн в Іраку. Однак він не зробив нічого, щоб притягнути винних до відповідальності. Це… ілюструє пріоритети МКС, які не мають нічого спільного з правосуддям”, – заявив Небензя.

Окрім того, у посольстві Росії у Данії заявили, що “кошти з підтримки України ЗСУ використовують для обстрілів цивільної інфраструктури”.

“В Данії представлено новий Фонд підтримки України, 5.4 млрд данських крон з якого йдуть на озброєння… Ця зброя активно використовується ЗСУ для обстрілів цивільної інфраструктури та призводить до загибелі мирних жителів, зокрема дітей…”, – брешуть окупанти.

Дії данської влади нібито “підвищують ризик прямого зіткнення НАТО та РФ з катастрофічними наслідками для всіх сторін”.

Возможно, это изображение текст

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=224726750076398&set=a.117239117491829&type=3

Центр протидії дезінформації

12 ч. · Киев ·

#ЦПД_виявляє: протягом 20.03.2023 окупанти поширили

Маніпуляцію
Постпред рф при ООН в.небензя заявив: «Міжнародний кримінальний суд мав повну юрисдикцію над злочинами західних країн в Іраку. Однак він не зробив нічого, щоб притягнути винних до відповідальності. Це … ілюструє пріоритети МКС, які не мають нічого спільного з правосуддям».

Маніпуляцію
Проросійські медіа повідомляють, що «попередження В.Залужного не вплинуло на Офіс Президента і тепер Авдіївка, яка є стратегічним містом, повторює ситуацію навколо Бахмута».

Маніпуляцію
В посольстві рф у Данії заявили: «В Данії представлено новий Фонд підтримки України, 5.4 млрд данських крон з якого йдуть на озброєння. … Ця зброя активно використовується ЗСУ для обстрілів цивільної інфраструктури та призводить до загибелі мирних жителів, зокрема дітей. … Дії данської влади підвищують ризик прямого зіткнення НАТО та рф з катастрофічними наслідками для всіх сторін»

Вгору