Пропаганда рф визнала існування потужного партизанського руху на ТОТ

Джерело:  sprotyv.info  /  13:51, 29 Липня 2023

А партизанський рух у тилу російських військ у Донецькій області та на півдні України спавді є

У «днр» хотіли похвалитися роботою ФСБ та інших російських спецслужб, які ледарять у тилу, але самі того не бажаючи підтвердили «наявність потужного і добре озброєного партизанського руху України в тилу російських військ», пише Telegram-канал “Вольнодумец”.

Згідно з їхньою інформацією «Росгвардія та військова контррозвідка виявили в «днр» шість схованок українських націоналістів зі зброєю та боєприпасами. Звідти вилучено кулемет, переносний зенітний ракетний комплекс, гранатомети, ручний піхотний вогнемет, ручні гранати, пістолет та понад 15 тис. набоїв. За останній місяць росгвардійці вилучили з подібних схованок у регіоні понад 50 тис. боєприпасів, 16 одиниць стрілецької зброї, 10 ручних протитанкових гранатометів, 589 снарядів, 38 хв, 279 гранат, два вогнемети, понад 37 кг вибухових речовин.

Судячи з кількості озброєння та боєприпасів, ними можна озброїти дві роти з артустановками. Якщо слідаки за місяць виявили такий арсенал зброї в тилу російських військ, то скільки ж його ще не виявлено?

Виходить, у тилу російських військ активно діє українське підпілля? Тоді, де затримані підпільники? Чи їх немає? Тоді, чию зброю вилучили? Ось тут би слідчому комітету росії розібратися: де, коли, ким, у кого, за яких обставин були виявлені ці арсенали? Ну і перевірити номери зброї та маркування боєприпасів? Чи не з російських складів?

Зрозуміло, що феесбешні нероби в тилу спробували виправдати своє існування липовими звітами, розрахованими на зазомбоване населення. Ось і вигадали «вилучені арсенали зброї».

А партизанський рух у тилу російських військ у Донецькій області та на півдні України спавді є.

Як повідомляла група “ІС”, у Мелітополі українські партизани за тиждень ліквідували щонайменше чотирьох окупантів.

Вгору