Перші зимові вихідні в Одеському зоопарку: більшість тварин поки не хочуть до теплих вольєрів (фото)

Джерело:  usionline.com  /  13:36, 3 Грудня 2023

Мабуть, тварини в Одеському зоопарку стали справжніми одеситами – стійкими до негараздів та товариськими

Досить теплий початок зими дозволив багатьом мешканцям зоопарку гуляти у відкритих вольєрах. Навіть, екзотичним.

Одеській зоопарк відвідала фотокореспондент Української Служби Інформації Ніна Ляшонок.

Одеській зоопарк підготував для тварин зимові вольєри, але поки покажчик термометра не опустився до мінусових температур, більшість тварин зоопарку гуляють у відкритих вольєрах, та залюбки спілкуються з відвідувачами.

Мабуть, тварини в Одеському зоопарку стали справжніми одеситами – стійкими до негараздів та товариськими. Наприклад, дикобрази у природі взагалі одинаки та нічні тварини. Вони не залягають в зимову сплячку, але в холодну пору менш активні і рідше виходить з лігва. Але це не стосується одеських дикобразів. Вони активні в робочі часи установи, коли є відвідувачі та завжди «бандою» випрошують у них смаколики.

Батьківщина зелених мартишок — Африка, але вони добре почувають себе і в умовах «одеської зими».

В перші дні грудня павич гордо «патрулює» територію разом з кряквами, у верблюдів Кузі та Заурбека медовий місяць, ведміді в роздумах спати чи не спати, але готуються до зимової сплячки, тигри та леви віддають перевагу перебуванню в теплі. Тільки слониха Венді пішла відпочивати від людей у вольєр та коропи Кої зі ставка, який може замерзнути, переїхали у тепле приміщення.

Вгору