Підсадити дітей на український ютуб: 7 крутих блогів рідною мовою

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  10:07, 23 Лютого 2023

Для різного віку і вподобань, теми відео — світ, людина, техніка, технології і космос. На каналах також можна знайти багато наукових та пізнавальних відео

Як повідомляється, найкраще, що можна зробити сьогодні для дитини, це дати їй досвід пізнання світу рідною мовою.

Книга-мандрівка. Україна

Чому ніколи не варто викликати на дуель Нобелівського лауреата? Хто допоміг Миколі Гоголю створити перше українське фентезі? Як харків’янка змінила світ балетної моди та ще й «Оскар» отримала?

Перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях та нереальних пригодах — «Книга-мандрівка. Україна». Герої мультсеріалу — всесвітньо відомі українці, об’єкти та події — на жаль, не завжди добре знані на батьківщині. Чому «книга»? Бо серіал створений на основі бестселера «Книга-мандрівка. Україна» від креативної агенції Green Penguin Media — а віднині персонажі, історії та відкриття ожили в українському YouTube. А вже зараз на основі історії створений мобільний додаток.

Телеканал ПЛЮСПЛЮС

А конкретно — його YouTube-канал. Короткі розважальні мультфільми виконані у високій якості і мають конкретну мету. Любов до України можна досліджувати з героями «Дивомандрів». Проблемам довкілля присвячена спеціальна серія ЕКО ПЛЮСПЛЮС. Про любов до тварин можна подивитися у «Волохатому блозі». А «Добро завжди перемагає зло» просто необхідно дивитися під час війни.

Всеукраїнський розклад онлайн

Прямі ефіри від ГС «Освіторія», які проводять найкращі вчителі країни. Навчальні ефіри — це пояснення тем, поглиблення знань та відпрацювання навичок. Вони проходять відповідно до тем шкільної програми та класів. Розвивальні — це психологічна підтримка, розмови на важливі теми та планування майбутнього разом із лідерами думок, діячами мистецтва, бізнесу і науки.Переглянути старі ефіри вже можна на каналі. Щоб долучитися до уроку наживо, слідкуйте за розкладом за посиланням.

ХабблТраббл

Все про космос від другокласника Богдана. Хлопчина мріє стати астрофізиком і цілком серйозно цікавиться космосом. Про це він і розповідає на своєму каналі. Як можна виростити рослини у космосі? Як стати космонавтом? А як пахнуть планети? Простими словами юний науковець пояснює складні астрономічні поняття. Гарантуємо: захопить не тільки малечу, а й дорослих.

Янко Гортало

Тут зібрані пісні, мультики, вірші і короткі пояснювальні відео для найменших. На каналі пояснюють, як читати по складах і можна легко вивчити різноманітні слова.

Хмаринка

Теми відео — досягнення світової науки: людина, техніка, технології і космос. На каналі ви знайдете багато наукових та пізнавальних відео, які будуть цікаві як дітям, так і дорослим. Окрема категорія відео присвячена мандрам Україною, і діти з легкістю зможуть вивчати цифри, літери, кольори.

Хоробрі зайці

Мультсеріал, де головні герої — невгамовні та допитливі брат і сестра Боп та Бу щодня у пошуках нових пригод і цікавих відкриттів. Разом зі своєю ЗаЙцеродиною — справжньою командою Хоробрих ЗаЙцедослідників — вони мандрують ЗаЙцебусом через Джунглі, Савану, Ліс, Поле і Гори назустріч новим друзям.

Мультсеріал транслюється телеканалом ПЛЮСПЛЮС.

Вгору