Під Києвом жорстоко познущалися над собакою - нелюдів вже шукають: відео

Источник:  apostrophe.ua  /  10:48, 7 Мая 2021

У передмісті столиці люди знайшли цуценя, яке не просто викинули з господарства, але й перев’язали всі лапи

У неділю, 2 травня, в Київській області місцеві жителі виявили в лісі собаку зі зв'язаними лапами, яку викинули господарі.

Про це повідомляє Kiev Operative.

Поблизу села Горенка Києво-Святошинського району в лісі між населеними пунктами Гостомель і Пуща-Водиця сім'я виявила цуценя зі зв'язаними лапами. Господарі туго затягли їх пластиковим джгутом і просто поїхали.

Цуценя знайшла родина, у якій вже проживає 12 собак. Вони залишили його у себе, але шукають людей, які так жорстоко обійшлися з твариною, щоб таке не повторилося. Як відзначили нові господарі тварини, вони знайшли його 2 травня, коли в Україні святкували головне церковне свято - Великдень.

"Коли бачиш таке в 21 столітті просто жах пробирає. Як хтось міг додуматися до такого?", - йдеться в повідомленні.

«Живемо в с.Горенка, пішли гуляти зі своїми підопічними собаками, яких у мене 12, у ліс між населеними пунктами Гостомель, Пуща-Водиця і Горенка. Гуляючи в лісі, ми знайшли собачку зі зв’язаними лапами”, – розповіла авторка відео, жінка, яка знайшла та врятувала тварину.

За словами жінки, собаку викинули 2 травня, на Великдень. І саме такий вчинок у таке світле свято ще більше обурив рятувальницю.

Автор забрала собаку до себе, але жорсокість людини, яка у такий спосіб позбулася тварини, просто вражає.

Наверх