Під Києвом рятують життя левенят із Донецької області

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  11:28, 10 Листопада 2022

Тварин знайшли військові та вивезли завдяки допомозі небайдужих людей до Харківської області. Звідти волонтерка Наталя Попова забрала їх до Центру порятунку

Ветеринари закладу стверджують, що вперше бачать тварин у такому тяжкому стані.

Центр порятунку диких тварин, що у Борисполі, бореться за життя двох левенят. Вони потрапили до закладу з окупованих територій Донецької області. Тварин знайшли військові та вивезли завдяки допомозі небайдужих людей до Харківської області. Звідти волонтерка Наталя Попова забрала їх до Центру порятунку.

Левенята потрапили у центр неймовірно знесилені, тяжко хворі та виснажені настільки, що не могли встояти на ногах. Лікарі виявили у них повністю забитий кишківник і визначили, що дитинчат годували просто кістками, що означає для тварин повільну смерть. Але коли нема нічого іншого, їм доводилося їсти, що дають.

«Окрім затримки розвитку, маємо тяжкі наслідки для здоров’я, левенята знаходяться за крок від смерті через недбалість та байдужість людей. Серце зупиняється, коли розумієш на які муки люди можуть наражати тварин», — зазначають у Центрі.

Наразі левенята знаходяться в інтенсивній терапії, під постійним наглядом, крапельницями, уколами, аби вивести їх із критичного стану. Ветеринари пояснюють, що оперативне втручання може бути смертельним, адже організм просто може не впоратися із таким шоком.

Всіх небайдужих просять допомогти у придбанні ліків, препаратів, оплачувати нагляд лікарів, щоб врешті-решт врятувати тварин.

Раніше громадська організація UAnimals запустила міжнародну інформаційну кампанію із закликом покарати росію за екологічні злочини. Адже екологи навіть не наважуються оцінювати, скільки тварин та птахів загинуло через війну. Проте дуже хочуть покарати державу-агресора. На першому етапі кампанії українців та всіх небайдужих просять підписати міжнародну петицію до ООН та Європейського парламенту.

Вгору