Патрульні випадково виявили кошеня, яке проїхало під капотом автівки понад 200 кілометрів. ВІДЕО

Джерело:  pets.24tv.ua  /  16:14, 10 Грудня 2023

Правоохоронці попереджають: ця історія могла і не мати щасливого фіналу. Тому радять водіям завжди стукати по капоту перед тим, як завести двигун!

Уночі з 6 на 7 грудня патрульні зупинили водія. Під час розмови з-під капота авто долинуло чутне нявкання, що призвело до виявлення кошеня. Неочікувану знахідку зробили хмельницькі патрульні, затримуючи водія, як свідка. Вони зупини водія випадково.

Відео порятунку тварини опублікували на Facebook сторінці. Кошеня знайшли у "нутрощах" авто: дивіться відео

https://www.facebook.com/watch/?v=1133279654304351

Відкривши капот, патрульні виявили там кота-"мандрівника". Курйозний випадок стався в ніч з 6 на 7 грудня. Про це повідомила Національна поліція України.

Патрульні виявили кошеня під капотом авто у водія

Водій розповів поліцейським, що їхав із Закарпаття, а зупинку робив лише в місті Стрий. Цілком ймовірно, що котик подорожував під капотом автомобіля понад 200 кілометрів.

Найулюбленіші місця котів: під авто, під капотом, під арками коліс, у вихлопній трубі. Врахуйте, що лякливі котики можуть сховатися ще глибше,
– додають поліцейські.

Водій вирішив не розлучатися зі своїм "пасажиром" і подарувати йому нову домівку, тож забрав хвостатого собі.

Чоловік повідомив, що їхав із Закарпаття, а зупинявся лише у місті Стрий, тому ймовірно, що тварина подорожувала близько 200 кілометрів.

Патрульні закликають власників автомобілів перед тим, як починати поїздку, стукати по капоту та перевіряти, чи ніхто не заліз туди погрітися. Також варто звертати увагу на те, чи немає тварини під самим авто, під арками коліс та у вихлопній трубі, адже саме туди зазвичай тварини ховаються.

Вгору