Паркову дорогу чи вулицю Ахматової: кияни пропонують перейменування на честь Героя Коцюбайла

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  17:13, 14 Березня 2023

Український військовий та адвокат Масі Найєм у своєму фейсбуці запропонував перейменувати Паркову дорогу, яка веде до Аскольдової могили, де похований «Да Вінчі»

Кияни жваво обговорюють перейменування доріг та вулиць Києва на честь легендарного воїна «Да Вінчі».

Після загибелі Героя України — військового, командира спецпідрозділу «Вовки Да Вінчі» Дмитра Коцюбайла, кияни почали обговорювати перейменування на честь легендарного воїна.

Український військовий та адвокат Масі Найєм у своєму фейсбуці запропонував перейменувати Паркову дорогу, яка веде до Аскольдової могили, де похований «Да Вінчі».

«Що думаєте? Шлях Дмитра Коцюбайла. І по дорозі стоять різні мінометки. І прапори Вовків Да Вінчі. Гарно», — йдеться у його повідомленні.

У коментарях під постом кохана Дмитра Коцюбайла — волонтерка та депутатка Київради від фракції «Голос» Аліна Михайлова підтримала цю пропозицію.

«Дмитро похований на Аскольдовій, тому це було б дуже символічно», — відповіла вона в коментарях.

Світлина з прощання з Дмитром «Да Вінчі» Коцюбайлом. Фото: Борис Корпусенко

Окрім того, 13 березня, на сайті Київської міської ради кияни створили петицію, щоби перейменувати вулицю анни ахматової, що в Дарницькому районі, на честь Героя «Да Вінчі».

«Прошу розглянути дану петицію щодо ініціювання перейменування на честь Героя України Дмитра Коцюбайла (позивний „Да Вінчі“) однієї з вулиць Києва. Пропоную перейменувати нинішню вулицю Анни Ахматової», — написав автор петиції Сергій Кулибишев.

На час публікації петиція назбирала 39 голосів із потрібних шести тисяч.

Як повідомляв «Вечірній Київ» Дмитра Коцюбайла з почестями провели в останню дорогу тисячі киян. Серед них була вся військова еліта та президент України Володимир Зеленський.

А поховали Героя неподалік Церкви святого Миколая на Аскольдовій могилі, що на перехресті Паркової дороги і Дніпровського узвозу.

Вгору