Остаточно: Одеса повернула до комунальної власності «Дальницькі кар’єри»

Джерело:  usionline.com  /  12:48, 12 Жовтня 2023

З 2017 року на місці полігону мерія планує будувати сміттєпереробний завод. Наразі це питання знову актуалізувалося

З 2017 року на місці полігону мерія планує будувати сміттєпереробний завод. Наразі це питання знову актуалізувалося.

Про це йшла мова під зас засідання одеського виконкому 12 жовтня, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

5 жовтня 2023 року апеляційний суд залишив без змін позов департаменту міського господарства Одеської міської ради до ТОВ «Союз» з приводу розірвання договору оренди сміттєвого полігону «Дальницькі кар’єри» та автобази на вул. Марії Демченко, 30.

Тому під час засідання 12 жовтня 2023 року виконком вирішив передати це майно на баланс КП «Одескомунтранс».

Ми як законні господарі будемо оперувати Дальницькими кар’єрами та базою на Марії Демченко, 30, – підкреслив заступник мера, директор департаменту земельних ресурсів Олександр Філатов.

Надалі полігон буде використаний для будівництва сміттєпереробного заводу, додали в мерії.

Нагадаємо, конфлікт між арендатором сміттєзвалища компанією «Союз» та місцевою владою тривав з 2009 року. Полігон передали в оренду ще у 1999 році.

Довгий час компанія «Союз» належала одеському екс-нардепу Ігорю Маркову. Наразі його оголосили у міжнародний розшук за колабораціоністську діяльність. У 2019 році у компанії змінився власник. Бізнес продали чернігівській групі «Кліар Енерджі».

3 травня 2023 року Господарський суд Одеської області задовольнив позов департаменту міського господарства Одеської міської ради та розірвав з ТОВ «Союз» договір оренди сміттєвого полігону «Дальницькі кар’єри» від 1999 року.

Вгору