Ось і партеся, "панове" шахтарі ... ФОТО

Источник:  vchasnoua.com  /  16:21, 24 Февраля 2021

Мер Добропілля привітав шахтарів зі святом країни-агресора набором для бані

Гірники шахти «ШУ Покровське» отримали «банні набори» від Андрія Аксьонова зі словами привітання з нагоди 23 лютого, яке святкують в країні-агресорі.

Фото ФБ Типовий Мирноград

Фото ФБ Типовий Мирноград

Таким чином очільник Добропілля Аксьонов, мабуть, вирішив розпочати свою агітаційну кампанію на довиборах у Верховну Раду по округу № 50. Фото подарункових наборів виклали в мережі, повідомляє паблік Типовий Мирноград.

«На шахті ШУ «Покровське» в день захисника вітчизни Росії, який святкується в країні-агресорі 23 лютого, почали роздавати ось такі ось набори в баню з написом «Дембельський», — йдеться в повідомленні. — Автор фото, на ім'я Владислав, також повідомив, що, коли він отримував цей набір, то так само прозвучало привітання: «Зі святом вас, тільки за підтримки Андрія Аксьонова наш край зможе розквітнути».

Зазначимо, що Аксьонов і раніше використовував адміністративний ресурс для своєї агітації. Проте наразі він офіційно не зареєстрований кандидатом у народні депутати на довиборах у ВРУ від округу № 50. Проте вже відомо, що на вибори він піде під знаменами проросійської партії «Порядок», сліди якої ведуть до групи «Метінвест» Ріната Ахметова, колишніх регіоналів та силовиків часів Майдану.

Що стосується самого Аксьонова, у суді досі розглядається справа щодо низки корупційних правопорушень стосовно мера Добропілля. Андрія Аксьонова звинувачують у підробці документів, використанні завідомо підроблених документів та заволодінням бюджетними коштами (ч.1 ст. 366, ч.4 ст. 358, ч.2 ст. 191, ч.3 ст. 191 ККУ).

Нагадаємо, що 23 лютого держава-агресор РФ, яка веде війну проти України, відзначає День захисника Вітчизни і День військової слави Росії. В Україні своїх захисників вшановують 14 жовтня.

Наверх