Окреме одеське міністерство...

Источник:  ugorod.od.ua  /  12:44, 1 Апреля 2021

Сьогодні представник Офісу Президента, який побажав залишитися інкогніто, поділився з нашою редакцією важливою для містян інформацією: уже до вечора в Україні з’явиться посада Міністра Півдня, Одеси й Центру

Реформи торкаються найрізноманітніших сфер українського життя. Нове сторіччя змінює погляди в тому числі на адміністративний устрій. Сьогодні представник Офісу Президента, який побажав залишитися інкогніто, поділився з нашою редакцією важливою для містян інформацією: уже до вечора в Україні з’явиться посада Міністра Півдня, Одеси й Центру.

Важливість для транспортної сфери та економіки України південно-центрального напрямку та одеського порту окремо – важко переоцінити. Це прямий зв’язок столиці з країнами Південної Європи, Передньої Азії та Кавказу. Це дипломатичні й культурні діалоги, освітні проєкти, інвестиційні майданчики і ще купа івентів, хабів та інших трендових термінів. А отже, не можна залишати таку відповідальність на самих лише одеситах: необхідне окреме центральне відомство, що зможе координувати процеси, модерувати обговорення і налагоджувати логістику.

Сьогодні, 1 квітня, уже ввечері про ці зміни у державному устрої повідомлять центральними телеканалами. Хто саме займе таку важливу посаду – наразі невідомо. Називаються різні кандидатури з діючих політиків та чиновників, мерів і суспільних діячів. Можливо, буде проведений відкритий конкурс, адже конкуренція за це крісло буде шалена. Проте ми певні: Одеса пишатиметься своїм міністром, хто б не виконував його обов’язки.

Наверх