Одеський фізик Павло Віктор став «Народним вчителем України»

Джерело:  www.thesis.od.ua  /  13:17, 3 Жовтня 2022

Минулого року Павло Віктор переміг на всеукраїнському конкурсі Global Teacher Prize Ukraine 2021 у номінації «Вибір українців» та потрапив до списку топ-50 найкращих вчителів країни

Вчитель фізики з Одеси Павло Віктор отримав звання «Народний вчитель України». Про це йдеться в указі Президента України №676/2022.

Павло Віктор викладає фізику в Рішельєвському ліцеї. Також він знімає відео для ютуб-каналу, в яких в доступній формі та на прикладах пояснює свій предмет. Наразі на канал підписались майже мільйон користувачів, а відео сумарно мають понад 62 млн переглядів.

Минулого року Павло Віктор переміг на всеукраїнському конкурсі Global Teacher Prize Ukraine 2021 у номінації «Вибір українців» та потрапив до списку топ-50 найкращих вчителів країни.

Окрім Павла Віктора, почесне звання, а саме «Заслуженого вчителя України», отримала Тетяна Кудренко, вчителька Нерубайського академічного ліцею № 1.

Почесне звання «Народний вчитель України» може присвоюватися, як правило, не раніше ніж через десять років після присвоєння відповідного почесного звання «Заслужений вчитель України».

Вгору