Одеська ОВА про курортний сезон: "Пляж - це лінія фронту"

Джерело:  censor.net  /  19:20, 21 Червня 2022

Про це заявив під час національного інформаційного телемарафону речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук

Відкривати чи ні сезон відпочинку на морському узбережжі Одещини та місця для купання мають вирішувати військові.

Про це заявив під час національного інформаційного телемарафону речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Я прихильник такого варіанту розв'язання проблеми, коли останнє слово в цьому питанні має бути за нашими військовими. Бо море, узбережжя, пляж – це лінія фронту. Іде загроза не лише ракетна, а й військово-морська. Наші військові зробили все, аби свого часу провести протидесантні заходи, протикорабельні. Ми прекрасно розуміємо, що сьогодні охорона міста, всього регіону та України – це питання номер один", – сказав Братчук.

На його думку, "всі відпочинки" такого плану повинні бути після перемоги.

Речник Одеської ОВА також зазначив, що втрати для туризму в Одеському регіоні дуже великі. Але, попри це, мова про відпочинок повинна вестись не у форматі поновлення роботи нічних розважальних закладів, а про те, що мають відкриватися та працювати заклади відпочинку і реабілітації.

Вгору