Одеські волонтери представили «лазню на колесах» для військових (фото, відео)

Джерело:  usionline.com  /  09:05, 28 Січня 2024

Лазня розрахована на 10 осіб. В автобусі вбудовані душові кабіни, пральна машина та лазня. Одночасно приймати душ можуть троє, а ще 6-7 – грітись у лазні

Одеські волонтери з «Майстерні Незламності» розробили і зібрали «Лазню на колесах». Це мобільна лазня, на базі автобусу, що може переїжджати з точки до точки та бути корисною для військових у зимовий час на фронті.

Як лазню передавали військовим спостерігав кореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

За словами керівника «Майстерні Незламності» Олександра Гренюка, на створення такої лазні з «нуля» вийшло приблизно 1,5-2 тижні та 120-130 тис. гривень.

Лазня розрахована на 10 осіб. В автобусі вбудовані душові кабіни, пральна машина та лазня. Одночасно приймати душ можуть троє, а ще 6-7 – грітись у лазні.

Також у виробі вбудовані баки для води загальним обємом в 400 літрів. Лазня працює автономно.

І гріє воду для душу, і гріє приміщення лазні. Температура підіймається до 130 градусів. Поки одні хлопці приймають душ, а інші паряться, закинули речі в пральну машину, і воно собі стирається. Дуже зручно. Для пральної машини є спеціальний дротовий вивід на зовні для підключення генератору, – додає Олександр.

Компактне, мобільне, може переїхати куди потрібно дуже швидко. Хлопці будуть в захваті і будуть задоволені. Дякуємо за допомогу, за те, що люди не зупинились з допомогою, і розуміють що допомога вкрай необхідна на війні. Хотілося б, щоб це було не за рахунок волонтерів, а поставлено на потік державою. Два-три автобуси це чудово, але якщо це батальон, а це 500-600 військових, то такої кількості автобусів буде замало, – ділиться враженнями військовий Валерій.

Вгору