Одеські тепловики отримали з бюджету 500 тис. грн

Джерело:  usionline.com  /  16:56, 29 Листопада 2023

КП «Теплопостачання міста Одеси» є стратегічно важливим та належить до підприємств критичної інфраструктури. Із міського бюджету було вирішено виділити 500 тис. грн

Це компенсація витрат на надання населенню Одеси послуг з постачання теплової енергії.

Таке рішення було прийнято на сесії Одеської міської ради 29 листопада, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Цей проєкт рішення депутатський корпус підтримав лише з другого разу.

КП «Теплопостачання міста Одеси» є стратегічно важливим та належить до підприємств критичної інфраструктури. Із міського бюджету було вирішено виділити 500 тис. грн.

У сучасних економічних умовах для забезпечення виконання статутних завдань підприємство потребує залучення додаткового фінансування, яке сприятиме стабілізації його фінансово-господарської діяльності, покращенню стану розрахунків, оновленню виробничих потужностей, технічної бази та наданню якісних послуг теплопостачання споживачам Одеси, – зазначається у рішенні.

Тарифи на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії, які будуть застосовуватись підприємством до відповідної категорії споживачів протягом опального періоду 2023-2024 рр. залишаються наступними:

• для населення – 1 813,94 грн/Гкал з ПДВ;
• для бюджетних установ – 4 064,60 грн/Гкал з ПДВ;
• інші споживачі – 7 037,35 грн/Гкал з ПДВ;
• релігійні організації – 4 204,80 грн/Гкал з ПДВ.

Вгору