Нова жіноча футбольна команда з Одеси вперше виступила на розіграші Кубка України (фото)

Джерело:  usionline.com  /  14:43, 26 Серпня 2023

Відзначимо, що жіночий клуб SeaSters створили зовсім недавно – у червні цього року. Після кожної гри футболістки роблять внесок до благодійних організацій, які допомагають ЗСУ

Жіночий клуб SeaSters існує лише декілька місяців, але вже виступатиме у Чемпіонаті Першої ліги серед жінок.

На першому офіційному матчі команди у рамках ювілейного 30-го розіграшу Кубка України серед жінок побував фотокореспондент Української Служби Інформації Арсен Подосян.

У матчі 1/8 фіналу одеситки SeaSters зійшлися з досвідченими противницями – футболістками ЖФК «Колос» с Ковалівки (Київська область). Минулого разу (у сезоні 2021/22) ця команда дійшла до фіналу турніру.

Нажаль, перший матч одеситкам виграти не вдалось: поєдинок закінчився з рахунком 0:2 на користь «Колосу». Голи забили Світлана Когут і Анастасія Вороніна.

Відзначимо, що жіночий клуб SeaSters створили зовсім недавно – у червні цього року. Після кожної гри футболістки роблять внесок до благодійних організацій, які допомагають ЗСУ. А декілька днів тому, під час візиту до Одеси міністрів оборони України та Болгарії, SeaSters подарували їм іменні футболки свого клубу.

Вгору