Нові деталі: як проходитиме пляжний сезон в Одесі

Джерело:  usionline.com  /  12:03, 30 Травня 2023

Зазначимо, до прийняття окремого рішення про частковий доступ до безпечних ділянок пляжів, перебування, пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд або виїзд транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, зокрема в межах пляжних зон заборонений

В Одесі проведуть заходи з підготовки до часткового доступу на пляжі. До окремих рішень знаходитись на пляжах заборонено.

Про це повідомляє Одеська міська рада.

В Одесі діє наказ про перелік заходів, які необхідні для відвідування пляжів.

Також створили комісію обстеження пляжних зон і пляжів в Одесі. Їй доручили підготувати зони до можливого відкриття і функціювання в умовах правового режиму воєнного стану.

Орендарів пляжів ознайомили із вимогами наказу військового командування та заходами, які необхідно виконати для отримання дозволу на частковий доступ до пляжів.

Фахівці КП «Узбережжя Одеси» та КУ «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» провели практичний інструктаж для орендарів громадських пляжів щодо підготовки ділянок пляжних зон, облаштування спостережно-рятувальних постів, як того вимагає наказ. Це необхідно для безпечного відвідування громадянами з метою оздоровлення, — повідомили у міськраді.

До 5 червня комісія обстежить зони від пляжу «Ланжерон» до 16-ої станції Великого Фонтану.

Рішення про доступ на пляжі прийматимуть Одеська ОВА спільно з оперативно-стратегічним угрупованням військ «Одеса».

Зазначимо, до прийняття окремого рішення про частковий доступ до безпечних ділянок пляжів, перебування, пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд або виїзд транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, зокрема в межах пляжних зон заборонений.

Вгору