НМТ-2023: з’явився пробний тест з історії України

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  13:15, 13 Березня 2023

Для випускників шкіл оприлюднили демонстраційний варіант завдань національного мультипредметного тесту з історії України

Про це повідомляє Міносвіти.

Тест можна знайти за цим посиланням. Він містить 30 завдань, на виконання яких буде надано 60 хвилин.

Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6–32) й охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.

Також для тих учасників, у яких повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером/з планшетом/телефоном. демонстраційний варіант тесту можна завантажити файлом.

У Міносвіти кажуть, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде у реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування буде можливість вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи будуть доступні результати тестування з цього предмета.

Також майбутнім вступникам пропонують скористатись тренажером з історії України, який допоможе запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток та тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій.

Нагадаємо, демонстраційні тести з обов’язкового блоку – українська мова та математика уже доступні майбутнім вступникам.

Вгору