На Одещині визначили місце для нового технопарку

Джерело:  usionline.com  /  10:57, 24 Січня 2023

Про це повідомила заступниця директора обласного департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Інна Беженар

Індустріальний парк спеціалізуватиметься на аграрній промисловості.

Про це повідомила заступниця директора обласного департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Інна Беженар.

За її словами, вже підготовлено інвестиційну пропозицію щодо створення на території Суворівської громади в Ізмаїльському районі, на площі 17,3 гектар, індустріального парку «АгроТехнопарк «Буджак».

Щодо агропромислового комплексу, то тенденції мають змінитися з орієнтацією не лише на вирощування сільгоспкультур, а й підвищення рівня переробки в продукцію з доданою вартістю. І у цьому контексті, зокрема, може бути задіяним механізм створення індустріальних парків, яким передбачено низку фіскальних пільг для їх резидентів. У минулому році наші спеціалісти надавали сприяння громадам щодо формування інвестиційних пропозицій, у тому числі зі створення індустріальних парків, – зазначила Інна Беженар.

Чиновниця також відзначила, що окрім агросектору найбільш привабливими для іноземних інвесторів секторами економіки Одещини залишаються транспорт, логістика, промисловість, альтернативна енергетика та IT-сфера.

Вгору