На Одещині розпочали вилов дунайського оселедця

Джерело:  volnorez.com.ua  /  13:38, 23 Березня 2023

Нещодавно в місті Вилкове Ізмаїльського району Одеської області рибалки нарешті змогли вийти на воду для вилову дунайського оселедця

Нещодавно в місті Вилкове Ізмаїльського району Одеської області рибалки нарешті змогли вийти на воду для вилову дунайського оселедця.

Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today».

Події передувала робота з вирішення численних проблем, визначених, перш за все, на зустрічах безпосередньо з підприємцями, до яких долучились Міністерство аграрної політики та продовольства України, Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики, Державне агентство меліорації та рибного господарства в Одеській області, департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА, інші управління та відомства.

Необхідно відмітити, що цьогоріч затверджений спільний наказ командувача оперативно-стратегічного угрупування та начальника Одеської ОВА щодо відкриття додаткових ділянок для рибальства на річці Дунай з урахуванням безпекової ситуації, що стало відповіддю на чисельні запити від самих рибалок.

«Кожен крок на шляху до сталого функціонування рибогосподарських підприємств ми робимо в умовах воєнного стану, який сьогодні діє в нашій країні через військову агресію росії проти України. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо вирішити кожне завдання, знайти відповідь на кожне питання, які постають на нашому спільному шляху», – зазначив очільник Ізмаїльської РВА Родіон Абашев.

Вгору