На Одещині нагородили гвардійців-кінологів та службову собаку Кіру (фото)

Джерело:  usionline.com  /  17:19, 23 Травня 2023

Кінологічна служба Нацгвардії — це професійно навчені воїни та їх службові собаки, які безперешкодно виконують покладені на них обов’язки

Під час повномасштабної війни гвардійська вівчарка Кіра разом з гвардійцем-кінологом Володимиром неодноразово на блокпості виявляли зброю, боєприпаси, а також приймали участь у розкритті злочинів.

Про це повідомляє 11-а бригада імені Михайла Грушевського Національної гвардії України.

Кінологи Національної гвардії та їх чотирилапі помічники є одними з найефективніших засобів підтримки безпеки. Вони виконують важливі завдання у галузі пошуку заборонених предметів, людей та розмінування, допомагають виявляти злочинців, захищаючи цивільне населення.

Кінологів нагородили за сумлінну службу та високі показники під час відсічі збройної агресії рф подяками, а гвардійську німецьку вівчарку Кіру відомчою відзнакою — медаллю «За віддану службу» ІІІ ступеня.

Кінологічна служба Нацгвардії — це професійно навчені воїни та їх службові собаки, які безперешкодно виконують покладені на них обов’язки. Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Вгору