На Одещині батьки загиблого воїна придбали його побратимам мікроавтобус (фото)

Джерело:  usionline.com  /  18:12, 15 Травня 2024

Батько Михайло Татару та мати Олександра Вирлан із села Бокове в пам’ять про загиблого сина Віктора Вирлана придбали мікроавтобус, який відтепер служитиме українським захисникам, побратимам у 35-й бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського

Вони зробили це в пам»ять свого сина-захисника з лав морської піхоти.

Про це повідомили у Любашівській громаді.

Батько Михайло Татару та мати Олександра Вирлан із села Бокове в пам’ять про загиблого сина Віктора Вирлана придбали мікроавтобус, який відтепер служитиме українським захисникам, побратимам у 35-й бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського.

Матросу Віктору Вирлану було 22 роки, коли він загинув захищаючи Україну на Донецькому напрямку 3 листопада 2022 року у складі 35-ї бригади.

Любашівська селищна рада та громадська організація «Волонтерська організація «Архангела Михаїла» завантажили мікроавтобус всім необхідним для воїнів-морпіхів.

Під час заходу його учасники дякували всім родинам загиблих земляків-Героїв за постійну допомогу Збройним Силам України та закликали присутніх не зупинятись і продовжувати донатити.

Вгору