На Донбасі ремонтують зруйнований окупантами міст на трасі Харків-Дебальцеве

Источник:  sprotyv.info  /  10:00, 30 Ноября 2020

Міст, що був зруйнований унаслідок бойових дій ще в 2014 році, є важливою ділянкою дороги автошляху міжнародного значення М 03 та сполучає Київ-Харків-КПП Довжанський

Тривають заходи із відновлення пошкоджених та будівництва нових об’єктів інфраструктури Донецької області, які проводяться у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з патрулями СММ ОБСЄ та Командуванням об’єднаних сил, інформує прес-центр ООС.

Зазначається, що продовжились планові будівельні роботи з відновлення мосту через залізничні колії автомобільної траси Харків-Дебальцеве.

Міст, що був зруйнований унаслідок бойових дій ще в 2014 році, є важливою ділянкою дороги автошляху міжнародного значення М 03 та сполучає Київ-Харків-КПП Довжанський.

  

Через збройну агресію Російської Федерації на Донбасі відновлення об’єктів державного значення потребує особливої уваги та, відповідно, участі Командування об’єднаних сил, представників Української сторони СЦКК, піротехнічних підрозділів ДСНС України та мобільних патрулів СММ ОБСЄ, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як інформувала група ІС, диверсанта з «ЛНР», який намагався вчинити диверсію на території ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ», засудили до 10 років позбавлення волі.

Наверх