Міжнародні організації оголосили проект для переселенців по бізнесу та новим можливостям

Джерело:  v-variant.com.ua  /  10:54, 6 Жовтня 2022

Ця активність покликана підтримати тих громадян України, які через вимушену зміну місця проживання опинились без роботи, потребують супроводу у працевлаштуванні та адаптації до умов регіону перебування

Проєкт «Економічна підтримка України» у партнерстві з компанією «Booster Development», місцевими органами влади, центрами зайнятості та місцевими громадами розпочинають проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво».

Про це повідомляє Східний Варіант з посиланням на Проєкт USAID "Економічна підтримка України"

Ця активність покликана підтримати тих громадян України, які через вимушену зміну місця проживання опинились без роботи, потребують супроводу у працевлаштуванні та адаптації до умов регіону перебування.

Команда фахових спеціалістів – менеджерів, консультантів, психологів та рекрутерів – спільно з представниками бізнесу, органів місцевої влади та територіальних центрів зайнятості надасть учасникам проєкту свою підтримку у поверненні до професійного життя та самореалізації, щоб ви могли отримати фінансову стабільність завдяки можливості працювати і швидше повернулись до повноцінного життя.

Якщо ви зараз проживаєте у Волинській, Івано-Франківській або Тернопільській областях, прибули із Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської, Херсонської областей та потребуєте практичної допомоги у пошуку роботи, перепрофілюванні, працевлаштуванні або відновленні підприємницької діяльності, заповніть анкету за посиланням.


Реєстрація триває до 16 жовтня 2022 року включно.

Проєкт «Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво» включатиме:

  • Курс з підприємницької діяльності та отримання навичок відновлення або побудови бізнесу в нових умовах.
  • Тренінги з працевлаштування: написання резюме, проходження співбесід, робота з платформами пошуку роботи.
  • Індивідуальні сесії з кар’єрного консультування та визначення напрямку роботи з фахівцями проєкту.
  • Для учасників, які прийняли рішення змінити професію та ще визначаються з вибором, будуть проведені серії сесій з кар’єрного коучингу.
  • Відкриті воркшопи «Відверто про професію», де фахівці найактуальніших професій сьогодення відкриють секрети побудови кар’єри та особливості їхньої роботи.
  • Лінію психологічної підтримки.

Міжнародні організації оголосили проект для переселенців "Професійна орієнтація. Кар’єра. Підприємництво"

Проєкт USAID "Економічна підтримка України"

Вгору