Місця в одеських дитячих садочках є: куди звертатися батькам, які довго на них чекають

Джерело:  usionline.com  /  17:42, 29 Травня 2024

На сьогодні в Одесі немає проблем з місцями у дитсадках. Ті батьки, які довго чекають на зарахування, мають звертатися до департаменту освіти і науки для влаштування своєї дитини

Наразі до дитсадків Одеси зараховані 20 тисяч дошкільнят.

Про це повідомила директорка міського департаменту освіти та науки Олена Буйневич.

Вона зазначила, що на сьогодні в Одесі немає проблем з місцями у дитсадках. Ті батьки, які довго чекають на зарахування, мають звертатися до департаменту освіти і науки для влаштування своєї дитини.

90% таких звернень не завершують влаштуванням, тому що батьки чекають конкретний садок, який наближений до місця проживання. Але сьогодні реалії такі, що сьогодні можуть запропонувати дитячий садок, до якого потрібно підвозити на транспорті дитину. Тут вже вибір за батьками, – зауважила Олена Буйневич.

З 1 червня дошкільнята перейдуть на оздоровчий період — це означає, що у дітей збільшиться кількість часу перебування на свіжому повітрі. Зміниться й меню у їдальнях — у яке додаватимуть більше свіжих овочів та фруктів.

Крім того, Олена Буйневіч розповіла, що як і минулого, так і цього року шкільних таборів не буде. Після закінчення навчального року заклади працюватимуть тільки у режимі консультування, відпрацювання пропусків з дітьми та надолуження шкільної програми.

Голова департаменту також поділилася статистичними даними, зібраними у 2023 та 2024 роках. Вона зазначила, що нинішній навчальний рік став найменшим за пропусками за весь час війни та періоду пандемії коронавірусу. Тобто одеські учні намагалися не пропускати заняття.

Для цього є й об’єктивні причини, адже взимку ми мали більше електроенергії — дуже дякуємо нашим енергетикам та комунальникам, всім тим, хто організовував цей процес. Крім того, вже підлаштувались на найвищому рівні і педагоги, й наші діти, і родини, які контролювали та спостерігали за тим, як діти підключаються до занять, — зазначила Буйневич.

Вгору